Der Name der Wunschliste darf nicht leer gelassen werden

Argentum 1 Liter

Artikelnummer
1400326
- + Flasche
Konto anfordern
12 Flaschen = 1 karton

Versterkend effect wilgenbastextract en opnamecapaciteit spoorlementen
Met Argentum wordt enerzijds het effect van wilgenbastextract in onder meer SalicylPuur versterkt.

Daarnaast is aangetoond dat het toepassen van lage doseringen colloïdaal zilver op planten de opname van elementen als Mg, N, Fe en andere spoorelementen verbetert.

Meer fotosynthese, meer glucose, meer groei

Verder wijst onderzoek uit dat colloïdaal zilver het chlorofylgehalte van planten verhoogt, waardoor meer fotosynthese kan plaatsvinden en er meer suikers (zoals glucose) gemaakt worden. Met als gevolg dat uw gewas sneller kan groeien.

Hulp bij ongustige weersomstandigheden
Bovendien verkleint het de gevolgen van hagel en andere heftige weersomstandigheden bij buitenteelten. Hierdoor ondervindt uw gewas hier minder last en stress van en kan het beter doorgroeien. 

  • Geen residu, geen groeiremming.
  • Argentum kan worden gecombineerd met neutrale tot basische preparaten
  • Gebruik geen Argentum in water waaraan waterstofperoxide (H2O2) is toegevoegd.H2O2 oxideert de zilverdeeltjes, waarmee het effect van deze deeltjes verloren gaat
Weitere Informationen
EinheitFlasche
MarkePlantosys
MarkePlantosys
Inhalt (LT)1 lt
Art des DüngersLöslicher Dünger, Flüssigdünger
Geeignet für Biologischen AnbauNein
BlattdüngerNein
BeschichtetNein
Organisch Nein
Art der VerwendungProfessionell
ADR Gefahrenschild9
Zulassung Ablauf30-4-2025
Planet ProofKeine Anwendung
Stickstoffgehalt (N)0
Phosphorgehalt (P)0
Gehalt an Kalium (K)0