De naam van de favorietenlijst kan niet leeg gelaten worden

Aphidius Colemani 5.000 stuks Biopol

Artikelnummer
1220430
- + Fles

De sluipwesp Aphidius colemani wordt ingezet tegen luis, in het bijzonder tegen katoenluis, rode luis en groene perzikluis. De adulten zijn zwart. Alle andere stadia ontwikkelen zich in de gastheer.

De adult parasiteert de bladluis door deze met haar legboor te prikken en er vervolgens een ei in af te zetten. Vervolgens zwelt de geparasiteerde bladluis op en verstart tot een leerachtige grijs- of bruin gekleurde mummie. De volwassen sluipwesp verlaat de mummie aan de achterkant, daarbij een rond gaatje achterlatend. Ongeveer 2 weken na het uitzetten van de sluipwespen kunnen de eerste mummies in het gewas worden waargenomen.Aphidius colemaniis vooral effectief bij beginnende bladluisaantasting. Bij hogere temperaturen (boven de 30ºC) neemt de werking van deze sluipwesp aanzienlijk af.

Toepassing
Het materiaal dient te worden uitgestrooid op de steenwolmat of in doseerdoosjes, waarna men het materiaal enkele dagen moet laten liggen zodat de mummies de tijd krijgen om uit te komen.

Meer informatie
EenheidFles
Latijnse naamAphidius colemani
MerkBiopol
Artikelgroep BiocontrolTegen bladluis
Inhoud101-10.000 stuks
Soort gebruikProfessioneel