De naam van de favorietenlijst kan niet leeg gelaten worden

La Blanche 25 kg

Artikelnummer
3230050
- + Zak
50 zakken = 1 pallet

 La Blanche is een schermmiddel in poedervorm dat na mengen met water op het glas kan worden aangebracht. Het bestaat uit calciumcarbonaat, vermengd met een lijmcomponent voor de hechting.

Het is een poedermiddel en kan daardoor als dikkere laag worden aangebracht, waardoor het betere temperatuurbescherming en hogere schermwerking biedt dan vloeibare middelen.

Toepassing: La Blanche bevat twee keer zoveel lijm als Witvast en heeft daardoor een schermduur van circa drie tot vier maanden, afhankelijk van de weersomstandigheden. Gedurende die periode slijt La Blanche geleidelijk van het kasdek. La Blanche kan ook worden gebruikt om glazen of plastic daken van gebouwen in te spuiten om zodoende de binnentemperatuur te verlagen.

La Blanche bestaat uitsluitend uit natuurlijke stoffen en heeft geen negatief effect op het milieu. Het spoelwater van La Blanche mag in het oppervlaktewater worden geloost, maar houd rekening met (tijdelijke) zichtbare verontreiniging.

Meer informatie
EenheidZak
MerkLa Blanche
MerkLa Blanche
EAN8714348233250
Artikelgroep TeeltbenodigdhedenKrijt- en schermmiddelen
SoortKrijt
Inhoud25 kg
Gevaarsetiket ADRn.v.t.
Planet ProofNiet van toepassing