De naam van de favorietenlijst kan niet leeg gelaten worden

M Vita Power 20 lt

Artikelnummer
1280008
- + Can
48 cans = 1 pallet

M Vita Power bevat biologisch actieve vrije aminozuren, geselecteerde dierlijke proteïnes, fulvinezuren en planten- extracten verkregen door enzymatisch hydrolyse. De vrije L-α-aminozuren, fulvinezuren en plantenextracten in het product penetreren de plant cel en werken als regulators van verschillende metabolische processen. Deze natuurlijke aminozuren bevatten meer dan twee keer zoveel L-α-aminozuren als conventionele, chemische alternatieven. Bovendien zijn ze ook veiliger en door aanzienlijk beter te presteren dan conventionele aminozuren, levert M Vita Power een betere effectiviteit en rendement op.

Toepassing

Het beste moment om M Vita Power toe te passen is wanneer een gewas een stimulans nodig heeft. Het wordt ook aanbevolen voor gewassen die zijn blootgesteld aan ongunstige omstandigheden en voor het herstel van planten na kritieke perioden zoals: verplanten en schade door vorst, hagel, wind, enz. M Vita Power kan worden toegepast op alle gewassen.

Effecten

  • Verhoogt de fotosynthese-activiteit en het chlorofylgehalte 
  • Verbetert de vruchtzetting en kwaliteit 
  • Geeft meer bloemen en grotere vruchten 
  • Grotere bladeren en een betere kleur 
  • Een fijner vertakt en actiever wortelgestel verhoogt de opname van voedingsstoffen en de benutting van minerale voedingsstoffen
  • Efficiënter opname van nutriënten en gebruik van gewasbeschermingsmiddelen
  • Snel herstel uit stress situaties
  • Aantoonbaar meer complexe suikers in het blad
  • Triggert het gunstige bodemleven door meer uitscheiding van wortelexudaten

Bladbemesting

  • Dien 2-3 mLl/liter of 2-3 liter/ha elke 10 dagen / 2-4 keer
  • Gecombineerd met herbicide applicaties adviseren wij om 1 liter/ha/applicatie toe te dienen
  • In het geval van significante stress, kan de dosering worden verhoogd

Dit product mag gebruikt worden in de Nederlandse biologische landbouw

Meer informatie
EenheidCan
MerkMertens Product
MerkMertens Product
Artikelgroep BiocontrolBiostimulanten, Plantweerbaarheid
Inhoud6-20 lt
Soort gebruikProfessioneel
Gevaarsetiket ADRn.v.t.
Planet ProofNiet van toepassing